LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
"PIŁKARZE CHCĄ COŚ UDOWODNIĆ"

Trener Waldemar Fornalik przed meczem w Poznaniu

DOMINIK KUBERA

"Trudniej broni się tytułu, niż go zdobywa"

MARCIN NOWAK

"Czekaliśmy na ten awans"

 
 • 1 LK, Górnik Trans.eu Wałbrzych - Timeout Polonia 1912 Leszno 84:79

  Trener Dariusz Żuraw podsumowuje sezon Lecha
 • Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:0 (kulisy meczu)

  FUTSAL LESZNO AWANSOWAŁ DO EKSTRAKLASY
 • Puchar Polski dla Blind Football Śląsk Wrocław

  Piotr Pawlicki z nowym kotraktem
 • N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!

  "Jaskółka" zburzona
 • Kowal Extreme Off Road

 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

DADZĄ Z SIEBIE WSZYSTKO

Dyscyplina: Żużel, region: Leszno
Dodano: 2024-01-28 19:36, autor: admin admin (MC)
Zródło: własne
 
"Byki" zagrały z WOŚP. Unia Leszno po prezentacji
 

Nastroje są bojowe. Żużlowcy Unii Leszno zapowiadają walkę w lidze i dobre wyniki. Drużyna biało-niebiskich w pełnej krasie zaprezentowała się kibicom. Uroczysta prezentacja zespołu odbyła się podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

W leszczyńskiej hali Trapez. Kibice zapełnili widownię do ostatniego miejsca, Zanim żużlowcy pojawili się na scenie czas umilały pokazy artystyczne – przez ponad dwie godziny. Dużo dobrej muzyki oraz licytacje i zbiórka pieniędzy na WOŚP stanowiły ważny punkt niedzielnego popołudnia w Trapezie. Licytacje żużlowych gadżetów przyniosły 12.800 złotych. Pieniądze zasilą konto WOŚP.

 

 

Leszczyńskie „Byki” w Trapezie wystąpiły w pełnym składzie. Z Australii przyleciał Keynan Rew, a z łotweskiego Daugavpils przyjechał nowy zawodnik Unii – Andrzej Lebiediew. Łotysz zanim pokazał się na scenie był chyba jednym z bardziej obleganych zawodników – rozdawał autografy, udzielał wywiadów, pozował do zdjęć z kibicami. Jak przyznał, nie spodziewał się aż tak goracego przywitania.

 

 

> Kask Andrzeja Lebiediewa zlicytowano na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy za 3050 złotych <

 

 

Lebiediew nie jest jedyną nową twarzą w byczym składzie. Biało-niebiescy mają nowego trenera. Jest nim Rafał Okoniewski. To własnie on razem z trenerem Romanem Jankowskim i pomagajacy im w pracy z młodzieżą Damianem Balińskim, tworzą sztab szkoleniowy. Oprócz zawodników i trenerów przywitali kibiców prezes klubu Piotr Rusiecki i prezydent Leszna Łukasz Borowiak, który z puczką kwestował przez cały dzień na rzecz WOŚP.

 

 

Prowadzacy prezentację zespołu Tomasz Lorek przepytał wszystkich zawodników i trenerów – także prezesa i prezydenta miasta.

 

 

- To jest bardzo ambitny i pracowity zespół, o czym przekonuję się niemal codziennie podczas zimowych przygotowań do sezonu. Jeśli w trakcie rozgrywek będzie takie same podejście zawodników, to jestem spokojny o wynik – chwalił drużynę trener  Rafał Okoniewski.

 

 

W podobnym tonie mówił o oczekiwaniach prezes Rusiecki i prezydent Borowiak. Ten ostatni dodał, że z nadzieją oczekuje zbliżającego się sezonu i większej niż w 2023 roku frekwencji kibiców na stadionie.

 

 

- Nie mam żadnych wątpliwości, że chłopacy będą walczyć, dadzą z siebie wszystko.  Ten zespół zrobi wiele dobrego i będzie miła niespodzianka na koniec sezonu – zapowiada prezes Piotr Rusiecki.

 

 

Żużlowcy razem z kibicami po prezentacji przenieśli się na leszczyński rynek, gdzie wspólnie zapalili światełko do nieba.

MiC

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net