LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

NIE SKŁADA BRONI

Dyscyplina: Żużel, region: Leszno
Dodano: 2017-07-26 20:13, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Nicki Pedersen wraca na tor
 

Nicki Pedersen nie składa broni i po długiej przerwie wraca na t or. W piątek zamierza pierwszy raz po kontuzji wsiąść na motor i trenować w Lesznie. Na razie nie ma mowy, kiedy Duńczyk wróci na ligowe tory i wykluczone, by w niedzielę zaprezentował się leszczyńskim kibicom w spotkaniu Byków z Get Well Toruń.

 

Pedersen 24 maja miał wypadek w lidze duńskiej i doznał kontuzji kręgosłupa. Od tego czasu nie siedział na motocyklu żużlowym. Stranieri leszczyńskich Byków przechodził badania lekarskie i rehabilitacje. Lekarze odradzają mu kontynuowanie sportowej kariery. Żużlowiec już kilka razy miał złamany siódmy kręg szyjny i kolejny uraz może zakończyć się tragicznie. Może spowodować, że zawodnik straci czucie i kontrolę w rękach i nogach.

 

Trzykrotny mistrz świata chce spróbować i postanowił wrócić do żużla na własną odpowiedzialność. W Lesznie planuje potrenować i zobaczy, czy będzie odczuwał bóle podczas jazdy na motocyklu.

- Dobrze powrócić na tor i widzieć jak reaguje ciało – napisał na swoim fanpage na facebooku, Nicki Pedersen.

Władze leszczyńskiego klubu czekają na decyzję Pedersena, co dalej i jednocześnie rozglądaja się za nowym zawodnikiem na play off, gdyby Duńczyk nie był przygotowany do kontynuowania kariery. Pedersen nie składa broni. (ML)

Fot.photo.sportowy24.net

 

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net