LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

BYKI KOMPLETUJA KADRĘ

Dyscyplina: Żużel, region: Leszno
Dodano: 2016-10-15 14:55, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Emil Sajfutdinow podpisał kontrakt. Piotr Pawlicki na rozmowach
 

Emil Sajfutdinow jest pierwszym zawodnikiem Fogo Unii Leszno, który przedłużył kontrakt na nowy sezon. Klub prowadzi rozmowy z pozostałymi unistami. Propozycję przedłużenia umów otrzymali m. in. Grzegorz Zengota, Peter Kildemand i Piotr Pawlicki. Ten ostatni w tym tygodniu negocjował z działaczami. Umówili się na kolejne spotkanie.

 

Niepewny wydaje się być w Lesznie los Nickiego Pedersena. Duńczyk posiada ważny kontrakt do 31 października 2017, ale władze klubu zastanawiają się nad jego rozwiązaniem. W Lesznie planują zbudować zespół wokół Sajfutdinowa i to właśnie Rosjanin jest kreowany na lidera zespołu. W Lesznie zgłaszają zastrzeżenia pod adresem Pedersena, że miał negatywny wpły na atmosferę w zespole.

 

Pedersen deklaruje gotowość współpracy i chęć kontynuowania kariery w leszczczyńskiej Unii. Działacze z ulicy Strzeleckiej rozglądają się za posiłkami. Pierwszy wybór stanowił Patryk Dudek z Falubazu Zielona Góra. Indywidualny mistrz kraju otrzymał propozycję transferową z Leszna, ale nie dał się skusić, wybierając macierzysty klub. W kręgu zainteresowań leszczynian znajduje się Janusz Kołodziej, ale ten z kolei wciąż jest niezdecydowany i nie wyklucza pozostania w Unii tarnow i startów na zapleczu ekstraligi. Poza tym, otrzymał kilka ofert i może wybierać.

 

„Koldi” już był zawodnikiem leszczyńskich Byków. W 2010 roku pomógł biało – niebieskim w zdobyciu tytułu mistrza Polski. Wychowanek tarnowskich „Jaskółek” utrzymuje wysoka formę i dobrą skuteczność. Nie przypadkowo był w tym sezonie liderem drużyny z Mościc. W Lesznie jego występy sprzed 6 lat bardzo dobrze wspominaj i chętnie sięgną po Kołodzieja. Reprezentant Polski miałby zastąpić Nickiego Pedersena. (CK)

 

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net