LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

TRENER NA CIĘŻKIE CZASY

Dyscyplina: P. nożna, region: Wrocław
Dodano: 2017-01-05 13:08, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Śląsk Wrocław ma nowego szkoleniowca
 

Jan Urban pod koniec 2016 roku porozumiał sie z władzami Ślaska Wrocław. W czwartek został przedstawiony dziennikarzom, jako nowy trener Ślaska Wrocław. 

 

- Śląsk to marka, klub z tradycjami. Podjejmujac pracę jestem świadomy, że czeka mnie duże wyzwanie. Oczywiście wolałbym pracować w Śląsku, który walczy o mistrzostwo Polski. Ale czeka mnie równie duże wyzwanie, gdyż chcemy walczyć o pierwszą ósemkę - zapowiad trener Jan Urban, który wczesniej w polskiej lidze pracował w Legii Warszawa, Polonii Bytom, Zagłębiu Lubin i Lechu Poznań, z którego został zwolniony w ub. roku. 

 

Urban chce jak najszybciej spotkać się z zawodnikami. Nowy szkoleniowiec już pracuje nad przygotowaniami zespołu do sezonu. Opracouje treningi i dokonał wyboru współpracowników. 

 

- Kadra Śląska nie jest zbyt duża. Ale nieco kontrowersyjną sytuacją jest to, że bardzo wielu zawodnikom latem kończą się kontrakty. Pierwszy raz się z tym spotykam - powiedział Urban i zaznaczył, że bardzo ważne dla niego jest, by jak najszybciej mieć cały zespół do dyspozycji. 

 

Prezes klubu potwierdza, że ważne będą ruchy kadrowe. Sternicy klubu mają listę piłkarzy, których chcieliby sprowadzić do Wrocławia pozwoli odważniej sprecyzowac plany. Nie jest tajemnicą, że wrocławianie nie zamierzają inwestowac w transfery znaczacych środków. W pierwszej kolejności zapewne sięgną po wolnych zawodników, którzy dysponują własną kartą. W klubowych korytarzach można usłyszeć, że Urban może okazać się trenerem na ciężkie czasy. 

 

- Jeśli sięgniemy po zawodików, którzy nas interesują będziemy mogli otwarcie powiedzieć, że walczymy o czołową ósemkę. Jesli się nie uda, to będziemy zmuszeni zweryfikować plany - zdradza prezes wrocławskiego Śląska, Krzysztof Hołub.

(MR) 

 

Fot. Photo-Team.pl

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net