LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
MARTIN SEVELA

"Liczy się zaangażowanie"

TAI WOFFINDEN

"Celuję w złoto"

MATEUSZ DRÓŻDŻ

"Rozwój i stabilizacja"

 
 • 1 LK, Górnik Trans.eu Wałbrzych - Timeout Polonia 1912 Leszno 84:79

  Trener Dariusz Żuraw podsumowuje sezon Lecha
 • Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:0 (kulisy meczu)

  FUTSAL LESZNO AWANSOWAŁ DO EKSTRAKLASY
 • Puchar Polski dla Blind Football Śląsk Wrocław

  Piotr Pawlicki z nowym kotraktem
 • N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!

  "Jaskółka" zburzona
 • Kowal Extreme Off Road

 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

Szkoła Drobnin z pucharem wójta Krzemieniewa

Dyscyplina: P. nożna, region: Wielkopolska
Dodano: 2019-05-25 14:43, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Młodzi piłkarze grali w Garzynie
 

Zwycięstwem reprezentacji Szkoły Podstawowej z Drobnina zakończył się 7.turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Krzemieniewo. W szranki rywalizacji stanęli uczniowie kl. III i IV. Emocji nie brakowało, dopisała pogoda i wszyscy dobrze się bawili. Młodych piłkarzy zagrzewali do boju koleżanki i koledzy, rodzice i dziadkowie. Gospodarzem i organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Garzynie oraz kompleks sportowy Orlik w Garzynie, którym od 3 lat kieruje Damian Marciniak.

 

Zwycięzca nie miał sobie równych, zdobywając komplet punktów. Szkoła Podstawowa Drobnin w meczu otwarcia turnieju pokonała Szkołę Podstawową Garzyn 2:1 oraz Szkołę Podstawową Kąkolewo 2:0 oraz Szkołę Podstawową Pawłowice 1:0. W meczu Drobnina z Pawłowicami długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Zwycięskiego gola, cztery minuty przed końcem meczu, strzelił Tobiasz Machowski.  

 

Drużyna z Drobnina prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego Roberta Jankowiaka,  już po dwóch meczach miała zapewnione zwycięstwo w turnieju, gdyż rywale pogubili punkty. Bezbramkowy remisem zakończyły się pojedynki Pawłowic z Kąkolewem i Garzyna z Pawłowicami. Kąkolewo w ostatnim meczu, wygrywając z Garzynem 2:1 zapewniło sobie drugie miejsce w turnieju. W każdym zespole przez cały mecz musiała występować jedna zawodniczka. Dziewczyny walczyły bez kompleksów.

 

Puchary i medale wręczyli Radosław Sobecki, wójt gminy Krzemieniewo oraz Irena Grobelna, dyrektor Szkoły Podstawowej w Garzynie i wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Leszczyńskiego. Oprócz pucharów i medali wręczono wyróżnienia indywidualne. Otrzymali je najlepszy zawodnik – Tobiasz Machowski (Drobnin), najlepsza zawodniczka – Anna Spławska Kąkolewo), najlepszy bramkarz – Mateusz Maślonka (Pawłowice), najlepszy obrońca – Jakub Zdun, najlepszy pomocnik – Mikołaj Sikorski (Garzyn), najlepszy napastnik – Oskar Konopka (Drobnin). MC

 

Tabela

 1. SP Drobnin - 9 pkt
 2. SP Kakolewo - 4 pkt
 3. SP Pawłowice - 2 pkt
 4. SP Garzyn - 1 pkt
 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net