LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

WIEMY GDZIE ZAGRA "ŚLUSARZ"

Dyscyplina: P. nożna, region: Wielkopolska
Dodano: 2016-07-23 12:56, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Zaskakująca decyzja eks-lechity
 

Bartosz Ślusarski miał propozycję z drugoligowej Warty Poznań. Wybrał inną ofertę – dwie klasy rozgrywkowe niżej. W nowym sezonie zagra w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Eks-lechita i były zawodnik legnickiej Miedzi, dołączył do składu w którym występują m. in. Zbigniew Zakrzewski i Marcin Kikut.

 

„Ślusarz” karierę piłkarska zaczynał w Huraganie Pobiedziska. Stamtąd trafił do poznańskiego Lecha. Był jednym z czołowych zawodników Kolejorza. Grał w Widzewie Łódź. Później kontynuował karierę w Groclinie Dyskobolii Grodzisk Wlkp i wyjechał na zachód Europy. Szukał szczęścia na wyspach, będąc zawodnikiem West Bromwich, Blackpool i Sheffield Wednesday. Po powrocie do kraju zasilił szeregi Cracovii Kraków. Terminował w gdyńskiej Arce i GKS Bełchatów. W poprzednim sezonie bronił barw Miedzi Legnica. Warto przypomnieć, że były lechita to również eks-reprezentant Polski.

 

Ślusarski po rozstaniu z Miedzią miał propozycje z innych klubów, ale chyba nie były one na tyle atrakcyjne, by miał szansę przypomnieć się kibicom w ekstraklasie lub I lidze. Chciała go poznańska Warta, ale jak się okazało, napastnik wybrał Tarnovię. Drużyna z Tarnowa Podgórnego występuje w IV lidze w grupie północnej. W poprzednim sezonie uplasowała się w środku tabeli. Jej filarami są doświadczeni Zakrzewski i Kikut. Teraz dołączy do nich Bartosz Ślusarski. Cała trójka imponuje doświadczeniem i mimo upływu czasu wciąż także dużymi umiejętnościami, co w IV lidze może mieć przełożenie na wyniki.

 

„Ślusarz”, „Zaki” i Kikut wspólnie z pozostałymi piłkarzami tworzą mieszankę doświadczenia z młodością. To eks – lechici maja być trzonem zespołu i przede wszystkim wzorem dla młodych piłkarzy. Wchodzacy do zespołu wychowankowie mają podglądać, uczyć się i ogrywać u boku starszych kolegów. M

Fot.Photo-Team.pl, Fot. Tarnovia Tarnowo Podgórne

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net