LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

TAMAS KADAR SPAKOWANY

Dyscyplina: P. nożna, region: Poznań
Dodano: 2017-02-03 16:26, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Piłkarz czeka na decyzję działaczy
 

 

Wydawało się, że transfer Tamasa Kadara z Lecha Poznań do Dynama Kijów znajduje się na ostatniej prostej. Tymczasem, wciąż nie wiadomo, co dalej z przyszłością reprezentanta Węgier.

 

Kadar pojechał z Kolejorzem na zgrupowanie na Cypr, ale nie brał udział w sparingach. Lech nie chciał ryzykować i chronił piłkarza przed odniesieniem kontuzji. 27 – letni zawodnik nie kryje zdenerwowania cała sytuacja. Transfer wciąż wisi w powietrzu. Jak się okazuje, wcale nie jest pewne, że Kadar trafi na Ukrainę.

 

Władze Dynama potwierdzają zainteresowanie piłkarzem Lecha i są skłonni zapłacić za transfer 2-2,5 mln euro. To satysfakcjonująca cena, na która Lech się zgodzi. Ale wystąpiły problemy. Dynamo ma kłopoty finansowe. Dlatego zanim kupi Kadara chce sprzedać chorwackiego obrońcę Domagoja Vidę, za którego oczekuje zapłaty na poziomie 5 mln euro.

 

Lech i Dynamo rozmawiają już od pewnego czasu. Dynamo swoja ofertę transferową za Kadara przedstawiło poznaniakom jeszcze w ub. roku. Lech nawet zabezpieczył się na ewentualnośc rozstania z Kadarem. Na lewa obronę sprowadził Wołodymyra Kostewycza z Karpat Lwów.

 

Kadar rozegrał w Lechu 75 meczów. Do Poznania trafił 2 lata temu z węgierskiego Diosgyori VTK. W 2016 roku bronił barw Wegier na mistrzostwach Europy we Francji. MC

 

Fot.Photo-Team.pl  

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net