LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

RUMUN NA BUŁGARSKIEJ

Dyscyplina: P. nożna, region: Poznań
Dodano: 2017-01-04 16:25, autor: admin Mario (MC)
Zródło: http://www.lechpoznan.pl/
 
Kolejorz wzmacnia się
 

 

Mihai Radut został nowym piłkarzem Kolejorza. 26-letni Rumun podpisał półroczny kontrakt z Lechem. Kolejorz według zapisu w kontrakcie ma możliwość przedłużenia współpracy o trzy lata.

 

Ostatnio Radut grał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, reprezentujac barwy Hatta Club. Umowę rozwiązał listopadzie i stał się wolnym zawodnikiem. Lech skorzystał z okazji i siegnął po pomocnika, który wczesniej wystepował w czołowych rumuńskich drużynach ligowych. Radut grał m. in. w Pandurii Targu Jiu oraz Steauy Bukareszt. W sumie w obu klubach rozegrał 150 spotkań, zdobywając  14 bramek i zaliczył 18 asyst. Na swoim koncie ma też grę w reprezentacji narodowej.

 

- Jestem szczęśliwy. Mam za sobą trudny dzień, pełen testów medycznych. Wszystko jednak wyglądało bardzo profesjonalnie, z czego jestem bardzo zadowolony. Mam kontrakt na sześć miesięcy i teraz muszę udowodnić swoją przydatność dla drużyny. Mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję i pomogę drużynie w osiąganiu dobrych wyników - przyznał po podpisaniu kontraktu nowy piłkarz Kolejorza.

 

Zawodnik jest nominalnym lewoskrzydłowym, ale może również grać w środku pola, bądź na prawej stronie pomocy. O miejsce w składzie będzie rywalizował przede wszystkim z Szymonem Pawłowskim. 

 

Nowy pomocnik Lecha jest pierwszym piłkarzem, który podpisał kontrakt z poznańska Lokomotywą w zimowym oknie transferowym. lechici w poniedziałek rozpoczna przygotowania do rundy wiosennej. (PK)

 

Zdjecie: Prezes Lecha Karol Klimczak i Mihai Radut po podpisaniu kontraktu

Fot.Adam Ciereszko/www.lechpoznan.pl

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net