LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
"PIŁKARZE CHCĄ COŚ UDOWODNIĆ"

Trener Waldemar Fornalik przed meczem w Poznaniu

DOMINIK KUBERA

"Trudniej broni się tytułu, niż go zdobywa"

MARCIN NOWAK

"Czekaliśmy na ten awans"

 
 • 1 LK, Górnik Trans.eu Wałbrzych - Timeout Polonia 1912 Leszno 84:79

  Trener Dariusz Żuraw podsumowuje sezon Lecha
 • Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:0 (kulisy meczu)

  FUTSAL LESZNO AWANSOWAŁ DO EKSTRAKLASY
 • Puchar Polski dla Blind Football Śląsk Wrocław

  Piotr Pawlicki z nowym kotraktem
 • N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!

  "Jaskółka" zburzona
 • Kowal Extreme Off Road

 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

ARENA ZYSKA. PLANOWANANE ZMIANY

Dyscyplina: P. nożna, region: Dolny Śląsk
Dodano: 2023-09-21 14:01, autor: admin admin (MC)
Zródło: własne
 
Stadion KGHM Zagłębia Lubin przejdzie lifting
 

Na Stadionie Zagłębia do końca roku wprowadzone zostaną zmiany, które wpłyną na komfort przeżywania emocji sportowych. Macierzysty obiekt Miedziowych zyska kolorystkę zgodną z barwami klubowymi.

Wspólnie z renomowaną firmą SEDAsport ze Słowacji, w najbliższych tygodniach przeprowadzona zostanie wymiana krzesełek stadionowych. Obecne siedziska zamontowano w 2009 i 2010 roku podczas budowy nowego stadionu Miedziowych. Przez ponad dekadę pomarańczowe barwy, nierozłącznie kojarzono z obiektem Zagłębia. Wkrótce wygląd trybun przejdzie do historii.

Nowe siedziska i oparcia zamontowane zostaną na dotychczasowych stelażach. Dzięki temu proces wymiany krzesełek zostanie przyspieszony, a koszty modernizacji ograniczone. Na trybunach dominować będzie barwa pomarańczowa, która stanowi pięćdziesiąt procent ogółu siedzisk przeznaczonych dla fanów. Pozostałą część podzielono pomiędzy barwy białą i zieloną. Na trybunie głównej zostaną zachowane czarne krzesełka tworzące napis KGHM, właściciela i sponsora tytularnego klubu.

Klub w procesie konsultacji, zdecydował się z na stworzenie mozaiki z klubowych barw, na wzór innych obiektów sportowych. Przykładem może być obiekt Arki Gdynia czy Hali Regionalnego Centrum Sportowego z Lubina. Renowacja obiektu ma potrwać do końca obecnego roku, a wkrótce widoczne będą pierwsze efekty.

- Naszym celem jest ożywienie obiektu, inwestujemy w infrastrukturę, ale robimy to wedle określonej filozofii, budując więź fanów z klubem. Jednocześnie zapewniamy kibiców, że proces modernizacji będzie realizowany w sposób minimalizujący zakłócenia podczas nadchodzących meczów. O wszystkich postępach prac wykonywanych na naszym obiekcie będziemy informować na bieżąco – podkreśla Michał Kielan, prezes zarządu Zagłębia Lubin.

Wymiana siedzisk i oparć ma zostać przeprowadzona w przerwach pomiędzy spotkaniami Miedziowych. Dwutygodniowe interwały zostaną wykorzystane, by modernizacja nie wpływała na organizację spotkań piłkarskich.

 

Artur Bielecki/mat. KGHM Zagłębie Lublin

fot.KGHM Zagłebie Lubin

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net