LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

MIEDŹ LECI DO TURCJI

Dyscyplina: P. nożna, region: Dolny Śląsk
Dodano: 2017-02-05 21:04, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Trener Ryszard Tarasiewicz wybrał 22-osobową kadrę
 

Miedź Legnica w weekend pokonała Piast Żmigród 5:1 i był to jej ostatni sprawdzian przed wylotem na zgrupowanie do Turcji. Pierwszoligowiecz znad Kaczawy będzie w Turcji od 6 do 17 lutego i na miejscu rozegra cztery sparingi na naturalnych boiskach.

 

W Legnicy został napastnik Jakub Vojtus, który po kontuzji i rehabilitacji powoli wraca do pełnej sprawności. Piłkarz został w kraju i bedzie ćwiczył w Legnicy. Na razie nie jest gotowy do gry. Trener Tarasiewicz zabrał na zgrupowanie 22 zawodników. Wszyscy sa przygotowani do grania. 

 

Miejsce w samolocie lecacym na zgrupowanie znalazł Dejan Djermanović, który niedawno podpisał kontrakt z legnickim klubem. Djermanović udanie wszedł do zespołu. W sparingu z Piastem Żmigród otworzył wynik spotkania. Do Turcji nie poleciał bramkarz Wojciech Kaczmarek, którego Miedź planowała pozyskac z MKS Kluczbork.  

 

Kadra Miedzi na zgrupowanie w Turcji:

Paweł Kapsa, Łukasz Sapela, Grzegorz Bartczak, Hunter Gorskie, Michał Stasiak, Jonatan de Amo Perez, Tomasz Midzierski, Jakub Księżniakiewicz, Rumen Trifonov, Błażej Telichowski, Keon Daniel, Damian Rasak, Petteri Pennanen, Adrian Łuszkiewicz, Wojciech Łobodziński, Michał Bartkowiak, Karol Gardzielewicz, Łukasz Garguła, Petteri Forsell, Marquitos, Mariusz Rybicki, Dejan Djermanović. (M)

Na zdjeciu: Łukasz Garguła i Wojciech Łobodziński

fot. Photo-Team.pl

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net