LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

STANĄŁ PRZED WYBOREM

Dyscyplina: P. nożna, region: Dolny Śląsk
Dodano: 2017-01-11 10:40, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Jarosław Jach przebiera w ofertach. Która wybierze?
 

 

Jarosław Jach stoi przed wyborem swojej piłkarskiej przyszłości. W czerwcu kończy mu się kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin. Już teraz może przebierać w ofertach. Zainteresowanie piłkarzem jest duże. Władze lubińskiego klubu przygotowane są na każda decyzje zawodnika.

 

Prezes „Miedziowych” Robert Sadowski zapewnia, że nie ma presji ze strony klubu, by doszło do transferu. W Lubinie wiedzą o zainteresowaniu piłkarzem ze strony m. in. Betisu Sevilla, Montpelier, Spartaka Moskwa i Borussi Moenchengladbach. Rosjanie podobno są gotowi zapłacić najwięcej, ale Jachowi bardziej odpowiada zachód Europy.

 

W Zagłębiu czekają na rozwój wydarzeń. Mają określone plany, wśród nich jest również przedłużenie kontraktu z Jachem. Maja również następcę, gdyby środkowy obrońca jeszcze zimą opuścił szeregi lubińskiej drużyny. Jacha miałby zastąpić 24-letni Bartosz Kopacz z Górnika Zabrze. Lubinianie od dawna obserwują Kopacza. Piłkarzowi Górnika w czerwcu wygasa kontrakt w śląskim klubie.

 

Zagłębie z Górnego Śląska zamierza sprowadzić jeszcze jednego piłkarza. Jest nim skrzydłowy Ruchu Chorzów Kamil Mazek, którym interesują się również Cracovia i Wisła Kraków. W kontekście wzmocnień wymienia się jeszcze inne nazwiska. Gdyby Mazek wybrał np. opcje przeprowadzki pod Wawel, to Zagłębie ma na swojej liście kandydatów do drużyny Bartosza Szelige i Mateusza Maka. (JK)  

 
 
 


 

Dodane komentarze

strick dnia 2017-01-12 10:47:14
Młody, zdolny, rozwojowy..........Szkoda że odchodzi ale wiadomo korzysta
 
 
Copyright by sportowy24.net