LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
TAI WOFFINDEN

"Celuję w złoto"

MATEUSZ DRÓŻDŻ

"Rozwój i stabilizacja"

HANS NIELSEN

,,MIŁO WSPOMINAM PIŁĘ"

 
 • Trener Dariusz Żuraw podsumowuje sezon Lecha

  Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:0 (kulisy meczu)
 • FUTSAL LESZNO AWANSOWAŁ DO EKSTRAKLASY

  Puchar Polski dla Blind Football Śląsk Wrocław
 • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

  N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
 • "Jaskółka" zburzona

  Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

SERIAL "STALÓWKI"

Dyscyplina: Koszykówka, region: Wielkopolska
Dodano: 2019-01-02 14:59, autor: ddsv dvsdv
Zródło: własne
 
Na rozkładzie: Polski Cukier, Anwil, Spójnia, Rosa i Legia
 

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. zajmuje 3 miejsce w tabeli PLK. Wicemistrz Polski posiada bilans 9-3. Jak się okazuje, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Drużynę trenera Wojciecha Kamińskiego stać na jeszcze lepsze wyniki, w tym walkę o miejsce na podium.

 

W czwartek, 3 stycznia, ostrowianie zaczynają serię 5 meczów, które rozegrają w styczniu. Pierwszym rywalem „Stalówki” w tym roku będzie Polski Cukier Toruń. Mecz w grodzie Kopernika rozpocznie się o g. 18. Torunianie podobnie jak BM Slam Stal posiadają na koncie 9 zwycięstw i 3 porażki. W czwartek dojdzie do bezpośredniej konfrontacji sąsiadów w tabeli.

 

Mecz z Polskim Cukrem to poczatek serii meczów, które czekają ekipe trenera Wojciecha Kamińskiego w tym miesiącu. W niedzielę, 6 stycznia, zawita do Ostrowa Spójnia Stargard. Tydzień później, wielki szlagier. Dyspozycję Stali sprawdzi mistrz kraju Anwil Włocławek. Będzie więc okazja do rewanżu za ubiegłoroczny finał. 20 stycznia na rozkładzie w terminarzu „Stalówki” znajduje się Rosa Radom i w niedzielę, 26 stycznia konfrontacja z Legią Warszaw zakończy styczniowe mecze z udziałem wicemistrza Polski.

 

Ostrowianie legitymują się najlepszym ratingiem defensywnym i nieźle prezentują się w ataku, co stawia ich w gronie faworytów wśród walczących o czołowe pozycje w lidze. O sile Stali stanowi kolektyw, w szczególności piątka w zestawieniu: Scott – Chyliński – Żołnierowicz –Maras – King. ML   

fot.BM Slam Stal Ostrów Wlkp

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net