LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
MATEUSZ DRÓŻDŻ

"Rozwój i stabilizacja"

PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

KAMIL CHANAS I KTO JESZCZE?

Dyscyplina: Koszykówka, region: Leszno
Dodano: 2018-07-12 19:57, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Jamalex Polonia 1912 Leszno kompletuje ligowy skład
 

 

Jakub Kobel, Przemysław Wrona, Maciej Rostalski i Nikodem Sirijatowicz rozstali się z Jamalex Polonią 1912 Leszno. Kto ich zastąpi? Trwaja rozmowy. Działacze twierdzą, że kadra będzie mocniejsza, niż w ubiegłym sezonie.

 

Dwuletni kontrakt z klubem posiada Kamil Chanas i on jest pewniakiem w zespole trenera Łukasza Grudniewskiego. Umowę z klubem przedłużył Stanferd Sanny, natomiast nową twarzą jest jego młodszy brat Marc Sanny, który ostatnio występował w Zetkamie Doral Nysa Kłodzko. Marc występuje na pozycji rozgrywajacego, ale nie jest tajemnicą, że leszczynianie szykuja go do roli zmiennika. Władze trzeciej druzyny I ligi planuja ściągnąć doświadczonego rozgrywajacego. Coraz głośniej w środowsku mówi się, że będzie nim Tomasz Ochońko ze BM Slam Stal Ostrów Wlkp. Działacze jednak trzymaja w tajemnicyy szczegóły transferowe i zapowiadaja, że na dniach rozpoczną odkrywanie kart.  

 

Jamalex Polonia ogłosił, że w pierwszej kolejności planuje pozyskać rozgrywającego i centra. Zawodnikiem na pozycję numer pięć miał być Adrian Bogucki. Wychowanek Polonii postanowił jednak spróbować sił w ekstraklasie i wybrał ofertę z Miasta Szkło Krosno. Ciekawostkę stanowi fakt, że krośnianie w sprawie transferu nie rozmawiali z przedstawicielami leszczyńskiej Polonii. Macierzysty klub Boguckiego zapowiada, że nie zgodzi się na wypożyczenie zawodnika. W grę wchodzi tylko definitywny transfer, za który Miasto Szkła Krosno powinno zapłacić. Będziemy na bieżąco informowac o zmianach kadrowych w ekipie trenera Grudniewskiego. (EC)

 

Fot. Photo.sportowy24.net

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net