LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
MARTIN SEVELA

"Liczy się zaangażowanie"

TAI WOFFINDEN

"Celuję w złoto"

MATEUSZ DRÓŻDŻ

"Rozwój i stabilizacja"

 
 • 1 LK, Górnik Trans.eu Wałbrzych - Timeout Polonia 1912 Leszno 84:79

  Trener Dariusz Żuraw podsumowuje sezon Lecha
 • Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:0 (kulisy meczu)

  FUTSAL LESZNO AWANSOWAŁ DO EKSTRAKLASY
 • Puchar Polski dla Blind Football Śląsk Wrocław

  Piotr Pawlicki z nowym kotraktem
 • N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!

  "Jaskółka" zburzona
 • Kowal Extreme Off Road

 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

LKK NA MECIE

Dyscyplina: Kolarstwo, region: Leszno
Dodano: 2016-12-04 21:18, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Wyniki znane, puchary rozdanie
 

Adam Adamkiewicz z teamu REAL 64-sto Leszno drugi rok z rzędu został zwycięzcą Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Na dystansie mini najlepszy okazał się Piotr Krysman, reprezentujący zespół Kross Euro-Rower.pl. Klasyfikację drużynową wygrał REAL 64-sto Leszno.

 

Szósty sezon LLR składał się z 9 zawodów. Gospodarzem były Trzebania, Lipno, Osieczna, Góra, Leszno, Górzno, Krzywiń, Jeziorki i Przybyszewo. LLR stawia na różnorodnośc. Jej uczestnicy maja okazję sprawdzić się w MTB, na kryteriach leśnych i maratonie szosowym.

 

Adamkiewicz zdominował rywalizację na dystansie mega . Wychowanek KKS Gostyń, aktualnie lider REAl 64-sto Leszno zdobył maksymalną ilość punktów, które były do zdobycia. Rywalizację zakończył z dorobkiem 3500 pkt, wyprzedzając Macieja Kasprzaka (3481 pkt) z Euro Bike Kaczmarek Electric Team i Przemysława Papieża (3363) z teamu Strefasportu.pl. Na 27 pozycji znalazła się najlepsza z kobiet – Katarzyna Hendrzyk-Majewska (Euro Bike Kaczmarek Electric Team).

 

Piotr Krysman już podczas zawodów otwierajacych sezon w Trzebani narzucił swoje tempo. Sezon ukończył z wynikiem 2500 pkt. Na dystansie mini nie miał jednak łatwego zadania, gdyż gonili go zawodnicy REAL 64-sto Leszno. Drugie miejsce zajął Wojciech Mizuro (2486), na trzecim miejscu znalazł się Adam Ostryński (2480) – obaj z REAL 64-sto. Jeden punkt zabrakł do miejsca na podium czwartemu w klasyfikacji Piotrowi Krawczykowi. Na 5 miejscu znalazł się Przemysław Nalewaj. W czołowej szóstce znalazł się aż czterech leszczyniaków spod znaku 64-sto. Najlepszą kolarką została  Sylwia Tumiłowicz (DGR Racing Team), zajmując 82 miejsce w klasyfikacji open mini.

 

W kategorii młodzieżowej zakończono zmagania na zawodach w Jeziorkach, które były ostatnim wyścigiem dla młodych kolarzy. Pierwsze miejsca zajęli w kat. juniorów - Mateusz Woziwodzki (LKS Szawer Leszno), juniorek -  Angelika Sworowska (LUKS Orzeł Lipno), młodzików - Kacper Bartkowiak (REAL 64-sto) i młodziczek - Julia Nowak (Śrem).

 

REAL 64-sto Leszno ustrzelił dublet w klasyfikacji drużynowej, wygrywając ściganie na dystansie mini i mega. W sobotę, 3 grudnia w restauracji Finezja na stadionie im. Alferda Smoczyka odbyła się uroczysta gala, podsumowująca tegoroczny sezon. M

 

 

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net