LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

POMAGAMY MAŃKOWI

Dyscyplina: Boks, region: Wrocław
Dodano: 2016-12-10 12:57, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Mariusz Cendowski potrzebuje pomocy!
 

Musimy pomóc Mańkowi! Nie ma zmiłuj – powiedział Wojciech Bartnik, oleśnicki bokser, który organizuję aukcję na rzecz Mariusza Cendrowskiego.

Licytacja charytatywna dla Mariusza Cendrowskiego zostanie zorganizowana podczas gali "Królowie Nokautu", która odbędzie się 10 grudnia w hali Orbita. 

 

Mariusz Cendrowski były bokser, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Sydney i wielokrotny mistrz Polski kilka tygodni temu, 13 listopada uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Doznał urazu kręgosłupa. Teraz czeka go długa i kosztowna rehabilitacja.

 

Aukcję pomocy wymyślił i organizuje Wojciech Bartnik, pięściarz z Oleśnicy i prywatnie dobry kolega Cendrowskiego. Sam przekaże na ten cel mistrzowski pas i replikę medalu z Barcelony. Na apel Bartnika odpowiedziało też wiele bokserskich sław. Swoją pomoc obiecali także inni sportowcy, nie tylko ze świata boksu.

 

W sobotę, 10 grudnia zawodowy boks wraca do stolicy Dolnego Śląska. We wrocławskiej hali Orbita, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zmierzy się z Niemcem Leonem Harthem. Podczas gfali boksu zawodowego odbędzie się licytacja pamiatek. Dochód z ich sprzedaży trafi na leczenie Mariusza Cendrowskiego. 

 

Popularny "Maniek" uległ wypadkowi samochodowemu i znajduje się w szpitalu z urazem kręgosłupa. Cendrowskiego kibicom sportu nie trzeba przedstawiać. Naszego zawodowego pięściarza, uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Sydney, wielokrotnego Mistrza Polski i zdobywcy "Złotych rękawic" dla najlepszego polskiego boksera w 2002 według "Przeglądu Sportowego" czeka długotrwała i kosztowna rehabilitacja.

Wojtek Bartnik przekaże na licytacje m.in replikę swojego medalu olimpijskiego z Barcelony. Pomoc i wsparcie zapowiedzieli również inni, znani sportowcy, w tym równiez przyjaciele pięściarza i kibice. Zapraszamy do hali Orbita na wielkie emocje sportowe (oprócz pojedynku z udziałem "Diablo" zaprezentuja się m. in. Michał Cieślak oraz Łukasz Maciec) oraz akcję charytatywną. Pomagamy Mańkowi!

Początek gali zaplanowano o g. 18. (PR)

Na zdjęciu: Wojciech Bartnik i Andrzej Gliniak odwiedzili w szpitalu Mariusza Cendrowskiego

fot. Archiwum Andrzeja Gliniaka

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net