LIVE:

Nasz PREMIUM PARTNER
 
 
 
WYWIADY
KOMENTARZE
OPINIE
 
PIOTR RUSIECKI

"Hampel stanowił pierwszy wybór"

STEFAN PIELECH

"Tęcza musi podnieść się"

JANUSZ KOŁODZIEJ

"ZNAM LESZCZYŃSKIE ŚCIEŻKI"

 
  • Piotr Pawlicki z nowym kotraktem

    N.Pedersen i M.Zagar - walka na całego!
  • "Jaskółka" zburzona

    Kowal Extreme Off Road
 
Prawucki Smyk
 
> STREFA KIBICA
Strefa kibica
 
 

POBIEGNĄ NA LODZIE

Dyscyplina: Konie, region: Wrocław
Dodano: 2017-02-07 10:35, autor: admin Mario (MC)
Zródło: własne
 
Wrocławskie rumaki wystartują w Szwajcarii
 

Zima nie przeszkadza w organizowaniu wyścigów konnych. W kurorcie Sankt Moritz odbywają się prestiżowe wyścigi na zamarzniętej tafli jeziora. W tym roku w zawodach wezmą udział konie z Wrocławia: Uczitelka Tanca, Esid In Zamour i Estarion trenera Michała Borkowskiego oraz Zryw trenera Roberta Świątka.

 

Wrocławskie rumaki w Szwajcarii wystartują drugi raz. Dwa lata temu zaliczyły swój debiut. Wyścigi odbywają się na wysokości  1800 metrów n.p.m, wiec zwierzęta potrzebują aklimatyzacji. Dlatego do Szwajcarii pojechały kilkanaście dni wcześniej.

 

„White Turf” to trzy wyścigowe niedziele. Pierwsze starty zaplanowano 12 lutego. Uczitelka Tanca pobiegnie w sprinterskiej gonitwie Grand Prix Wrocławski Tor Wyścigów Konnych na dystansie 1300 m. W stawce rywali znajduja się konie z Niemiec. Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Wśród faworytów występuje trenowany przez Christiana von der Recke 11-letni wałach Ferro Sensation, który wygrał 23 razy.

 

Zryw pobiegnie z 11 rywalami na dystansie 1600 m. Araby Esid In Zamour i Estarion wystartują na 1600 m. Wyścig jest wysoko dotowan (38.500 CHF). Udział potwierdzili jeźdźcy i konie z Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Holandii. W pomarańczowych barwach zaprezentują się m. in. Alibaba del Sol i Athlete del Sol, które dwa lata temu zajęły pierwsze i drugie miejsce w tym wyścigu. (M)

 
 
 


 

Dodane komentarze

Copyright by sportowy24.net